טלפון: 03-5280160 | דוא"ל: shalev@homeonet.net

אודות בית הספר של המכון הישראלי להומאופתיה

בית הספר של המכון הישראלי להומאופתיה הוא המוסד המוביל להוראת הומאופתיה בישראל. המוסד הכשיר עד היום, מאות בוגרים, המהווים את עמוד השדרה של קהילת המטפלים ההומאופתיים בארץ.

בית הספר להומאופתיה, הממוקם במרכז תל אביב, מציע תכנית ארבע שנתית להכשרת הומאופתים, המיועדת להקנות לבוגרים ידע מעמיק, התנסות מעשית וכלים יעילים לעיסוק במקצוע בעתיד.

אצלנו תרכשו את ההכשרה הטובה ביותר, תלמדו את השיטה המקורית של מייסד ההומאופתיה ד"ר סמואל האנמן ותתנסו בטיפול בכדי להבטיח, שלאחר סיום הלימודים תוכלו לצאת לדרך עצמאית כמטפלים הומאופתיים מקצועיים. 

למה ללמוד אצלנו?

  • ביה"ס הוותיק והמוביל בין המוסדות, המוכרים על ידי האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית.
  • בית הספר להומאופתיה הנו היחיד אשר מלמד את השיטה המקורית והטהורה (ההאנמנית).
  • סגל מרצים בעל ניסיון עשיר.
  • הצלחה מוכחת בהכשרת האחוז הגבוה ביותר של בוגרים העובדים כהומאופתים מכלל בתי הספר הפעילים בארץ.
  • ההתמחות קלינית (סטאז') של שנתיים במרפאת בית הספר.
  • לימודי ערב.
  •  תכנית לימודים המותאמת  לבעלי משפחות ואנשים עובדים.

אנו הצבנו לעצמנו כמטרה להקנות לבוגרינו את ההכשרה המעמיקה והמקצועית ביותר. הלימודים בבית הספר מתאימים במיוחד לאלו המעוניינים לבצע שינוי מקצועי ולפתוח בקריירה שנייה כמטפלים הומאופתיים.

נאמנות למקור

בית הספר של המכון הישראלי להומאופתיה הוא היחידי בישראל בו ניתן ללמוד  את השיטה ההאנמנית המקורית והטהורה, המבוססת על עקרונות מדעיים מוצקים. צוות בית הספר, שרכש יותר  משלושים שנות ניסיון בטיפול הומאופתי בחולים והכשרת מטפלים, נאמן בצורה בלתי מתפשרת  למשנתו של מייסד ההומאופתיה ד"ר סמואל האנמן, מתוך הכרה כי זו השיטה הטובה ביותר, שתאפשר לבוגרים להעניק למטופלים את הטיפול הטוב ביותר.

סגל ההוראה

סגל המרצים בבית הספר מחזיק בניסיון עשיר וידע רב בהומאופתיה ובהוראה. את עיקר החומר הלימודי מעבירים שמואל שלו, מראשוני ומובילי מקצוע ההומאופתיה בארץ עם ניסיון של למעלה משלושים שנה ואורן עומרי, מבכירי ההומאופתים בארץ שהכשירו עד היום בהצלחה מאות בוגרים.

לימודי ההומאופתיה נעשים בליווי צמוד של מורי ביה"ס. הלימודים מקנים את הידע והיכולת הנדרשת כדי להתחיל מיד עם סיום הלימודים בעבודה קלינית וביישום אומנות הריפוי. בית הספר של המכון הישראלי להומאופתיה ידוע באחוז הגבוה ביותר של בוגרים העובדים כהומאופתים.

מבנה הלימודים

הלימודים בבית הספר של המכון הישראלי להומאופתיה מותאמים במיוחד עבור אנשים עובדים ובעלי משפחות. הלימודים, נערכים בשעות הערב (מחמש עד תשע). התלמידים נהנים גם משיעורים מקוונים לפי צורך.

בראש המכון עומד שמואל שלו, שלמד הומאופתיה באנגליה ואצל ג'ורג' ויתולקס. שמואל הינו גם העורך המדעי של המהדורה העברית של הספר "מדע ההומאופתיה".

שמואל הוא ממקימי האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית ושימש כראש ענף הומאופתיה בקופת חולים כללית משלימה. הוא צבר ניסיון של למעלה משלושים שנה בטיפול בהומאופתיה וייסד לפני כעשרים וחמש שנה את בית הספר להומאופתיה. 

אורן עומרי - מנהל שותף ומרצה במכון הישראלי להומאופתיה

אורן החל בלימודי הומאופתיה בהודו בשנת 2001 ופנה לאחר מכן ללימודים בצורה מקצועית בבית הספר להומאופתיה  של המכון הישראלי להמאופתיה(מחזור 2003). לאחר סיום הלימודים השתלם אורן באקדמיה הבינלאומית להומאופתיה ביוון.

אורן צבר ניסיון רב כמטפל וכמרצה מבוקש בתחום. בין היתר לימד בקולג' לרפואה משלימה ברמת אפעל ובסמינר אורנים. אורן מנחה הסטאז' (התמחות קלינית) במכון הישראלי להומאופתיה ומנחה קבוצות הומאופתים ללימודים מתקדמים.

בנוסף, הוא משמש גם כמנהל המרכז לרפואה משלימה בשער-העמקים, המרכז המוביל באזור הצפון המעסיק 15 מטפלים בתחומים שונים.

סגירת תפריט